Haigla töökorraldus alates 1. juunist – palume kõigil vastata tervisedeklaratsiooni küsimustele iseseisvalt

29.05.2020

Oleme taastanud haigla plaanilise statsionaarse ja päevaravi ning ambulatoorse töö tavapärases mahus.

Mõned ambulatoorsed visiidid on võimalusel ning lapsevanemate nõusolekul muudetud kaugvisiitideks elektrooniliste kanalite kaudu.

Meie kõigi turvalisuse nimel jätkuvad teatud terviseturvanõuded.

• Enne plaanilist vastuvõtule või haiglasse tulekut palun vastake endamisi tervisedeklaratsiooni küsimustele, mille leiate Tervisedeklaratsioon TLH ambulatoorsele vastuvõtule ja haiglasse pöördujale_08_07_2020
  • Kui mõnele küsimusele on vastus JAH, siis palun informeerige sellest enne haiglasse tulekut lapse raviarsti või tühistage vastuvõtu borneering tel 697 7200 või e-mailiga loobu at lastehaigla dot ee
  • Saabumisel täpsustatakse tervisedeklaratsiooni küsimused suuliselt tervishoiutöötaja poolt.
  • Vastuvõtul/uuringutel võib last saata vaid üks täiskasvanu, teisi lapsi ja pereliikmeid palume mitte kaasa võtta.
  • Plaaniliselt ambulatoorsele vastuvõtule ning haiglasse tulevad patsiendid sisenevad polikliiniku uksest.
  • Registratuuris palutakse Teil desinfitseerida käed.
  • Haiglas olles palume püsida oma palatis ja mitte haiglas ringi liikuda.

Haigete erakorraline vastuvõtt toimub 24/7. Ägedate haigustunnustega patsientidel palume siseneda ainult erakorralise vastuvõtu (EMO) uksest, mis on avatud kõikidel päevadel ööpäev läbi.

Ka kõigil traumapatsientidel palume esmalt pöörduda EMOsse, et täita tervisedeklaratsioon.
Seejärel sisenete traumapunkti õueuksest, vajutades uksekella (palume oodata, kuni teile avatakse).

Terviseameti loal on taas võimalik haiglas olevat patsienti külastada. Et see toimuks turvaliselt, oleme kehtestanud teatud piirangud. Palun tutvuge külastusjuhistega SIIN

Piirangute eesmärgiks on kaitsta patsiente ja vähendada personali haigestumise võimalust.
Palume mõistvat suhtumist ja jälgida edasisi teadaandeid.

Lugupeetud lapsevanemad/hooldajad
Haiglaravilt koju kirjutatud lastele saate järgi tulla tööpäeviti (E-R) kell 8.00-16.00, sisenedes polikliiniku uksest. Nädalavahetustel (L, P) ja riiklikel pühadel ning tööpäeviti pärast kella 16.00 tuleb siseneda EMO uksest.

Antud juhist muudetakse vastavalt epidemioloogilisele olukorrale.