Lastehaigla Tubli tugi on autojuht Igor Jurtšenko

14.04.2020

Kui tavapäraselt on haiglatöötajad ülestõusmispühade eelsetel hommikud kogunenud Laste Vaimse Tervise Keskuse saali aktusele, siis tänavu suutis eriolukord murda isegi ammuseid traditsioone. Üle andmata ei jäänud aga Tubli toe preemia, mis asutati aastal 2019, tunnustamaks neid mittemeditsiinilisi töötajaid, kes panustavad hea meelega ja enam kui nende tööülesanded nõuaksid arstide ja õenduspersonali tagalana haigla terviklikku toimimisse.

"Me ei tea kedagi, kellele ei meeldiks Igor!"

Tallinna Lastehaigla Tubli Toe preemia laureaadi, autojuht Igor Jurtšenko, kohta kirjutati iseloomustustes: "Igor on alati abivalmis heatujuline ja positiivne inimene, kes talub ka ebamugavusi stoilise rahuga. Koostöös Temaga pole siiani olnud lahendamatuid olukordi"
ja: "Igor on alati positiivne, lahke ja abivalmis. Oma tööülesannete täitmisel kunagi ei otsi põhjust, miks ei saa, vaid alati pakub võimalusi, kuidas saab.
Ka kõige kiiremal ajal leiab alati lahenduse, isegi siis, kui probleemi lahendamine jääb väljapoole tema tööaega. Me ei tea kedagi, kellele ei meeldiks Igor!"

Juhatuse esimees dr Katrin Luts ütles laureaati õnnitledes, et Igori rõõmsameelsus on harukordne ja lisas naljatades, et kui diplom on kodus abikaasale näitamiseks, siis sellega, mis preemiaga kaasnevalt pangaarvele laekub, peab ta ise otsustama, mida teha.

Tubli toe preemia konkursi sõel osutus vägagi tihedaks ning kandidaatide üle otsustas komisjon koosseisus haigla juhatuse esimees, õendusjuht, haldusjuht, kvaliteediteenistuse esimees ning teadus- ja koolitusjuht.

Eelmisel aastal tunnistati lastehaigla tubliks toeks puhvetipidaja Ruuta Ilves.