Uudised

Kas tead, kes on Lastehaigla noorim heategija?

01.03.2024

See on 6aastane Karl, kes äsja, koos oma väikese venna Robertiga tuli üle andma enda kogutud toetussummat Tallinna Lastehaiglale! 🤩
👇 Loe Karli heategevuslugu siit:

Pisut rohkem kui kuu aega tagasi oli 6aastase Karli ema tunnistajaks südamlikule jutuajamisele: „Karl, kes ammu juba unedemaal pidi olema, nuuksus oma toas. Uurides temalt, mis on selle põhjuseks, ütles Karl, et mõtleb Lastehaigla peale ning sellele, et tahab neid aidata. „Aga ma ei suuda seda teha ju ainult üksinda,” jutustas Karli ema.
Üheskoos ema ja isaga arutasid vennad, kuidas saaks lastehaiglat aidata. Karl ja tema väikevend Robert olid nõus, et müüvad oma mänguasju ja riideid. Lisaks on Karlil veel üks suur PLAAN. Karl läks ümberkaudsetele elanikele appi jõulukuuski välja viima. 🎄 Sõitis ise oma elektrilise ATVga kuuskede järele ning transportis need annetusraha eest kogumiskonteineritesse.


💸 Karli idee jõudis ema abiga Kalamaja teavitusgruppi ja vahva plaan läkski käiku.
Kuuski ATVga konteinerisse sikutades kogunes Karlil annetustega 225 eurot ja 34 senti.


🏨 Äsja käisidki Karl ja väikevend Robert oma ema ja isaga annetust lastehaiglale üle andmas.


🌟 Aga et lastehaigla on ka nelja ja kuueaastasele poisile isevärki huvitav koht, korraldasime neile väikese tutvustava ekskursiooni. Poisid said suud magusaks lastehaigla kommidega ja kotis oli väike kingituski peidus.


👏 Aitäh teile Karl ja Robert, kogu lastehaigla pere poolt!


💡 Meil on juba sündimas idee, kuidas teie annetust kasutada ja anname sellest peagi teada.


📸 Tallinna Lastehaigla fotokogu, erakogu