Uudised

Unistuste päev koos Annely Peeboga

20.07.2012

18. juulil oli Tallinna Lastehaigla patsientidel ilus pärastlõuna tuntud ooperilaulja Annely Peeboga – kohtumise esimestest hetkedest oli selge, et ta armastab lapsi ja on nendega läbinisti aus.


Umbes kolmekümnest väikesest kuulajast koosnev publik, kelle sekka oli poetunud täiskasvanuid, kuulas hinge kinni pidades.
Lihtsatele lauludele ja ringmängudele – „Rong see sõitis tšuhh-tšuhh-tšuhh“, „Põdral maja metsa sees“, „Seekord ei taha ma kiisust, ei kutsust“, „Vanaemale“ (mida Peebo oma soojatämbrilise ja laia, kuid laste kõrvu säästva vaoshoituma ooperihäälega esitas) – lisaks kuulsid lapsed ehtsaid lugusid ja soovitusi. Sellest, kuidas ühtki unistust ei tohi pidada teostamatuks. Kuidas ühed tähtsamad inimesed elus on emad ja vanaemad. Kuidas laulja oli ooperikooli sisse astudes õppinud nõutava viie laulu asemel neli ja kuidas olukord lahenes.
Instinktiivselt hiilis Peebole ligi väike tõmmu tüdruk ja enne, kui keegi arugi sai, oli ta end laulja sülle istuma asutanud.
Kui kontsert, ringmängud ja koogisöömine läbi, said kõik soovijad Annely Peebole omalt poolt laulu esitada (mida kaks last ka tegid), temalt autogrammi küsida ja end temaga koos pildistada. Lauljal jätkus aega kõigi jaoks.
Kohtumine sai teoks tänu heategevusfondile Minu Unistuste Päev.
 

Pilte saab vaadata siit 

Parkimiskorralduse muudatus

03.07.2012

Alates 1. juulist 2012 muutus parkimiskord Tallinna Lastehaigla Tervise 28 territooriumil.

Parkimisala on suletud tõkkepuudega ja tähistatud infotahvlite ning liikluskorraldusvahenditega.

Parkimistasud on järgmised:

15 min - TASUTA
0.50€ - IGA JÄRGMINE 30 MINUTIT
4€ - 24 TUNDI
32€ - 1 KUU

Invaliidisõidukitele ja lastehaigla traumapunkti külastajatele on parkimine TASUTA selleks
ettenähtud parkimiskohtadel.

Parkimisjuhised leiad siit.

Parkimisplaani leiad siit.

Polikliiniku lahtiolekuajad suvekuudel

02.07.2012

Tallinna Lastehaigla konsultatiivne polikliinik (Tervise 28) annab teada, et seoses üleminekuga suveajale on polikliinik avatud juunist augustini tööpäeviti 08:00-16:00. Nädalavahetusel vastuvõtte ei toimu.