Uudised

Ukraina presidendi abikaasa Maryna Poroshenko külastas lastehaiglat

23.01.2017

23. jaanuaril külastas Tallinna Lastehaiglat Ukraina presidendi abikaasa Maryna Poroshenko, saatjaks Vabariigi Presidendi abikaasa Georgi-Rene Maksimovski (fotosid vt ka siit)

Presidentide kaasadele tutvustasid haiglat juhatuse esimees dr Katrin Luts, pediaatriakliiniku juhataja dr Maila Raidmäe ning Laste Vaimse Tervise Keskuse juhataja dr Anne Kleinberg. Et Maryna Poroshenko on enne laste sündi töötanud kardioloogina, pakkus talle huvi meie lastekardioloogide töökorraldus, kuid külastati ka onkohematoloogiaosakonda.

Erilise vaatluse alla võeti aga Laste Vaimse Tervise Keskuses Sotsiaalkindlustusameti ja Sotsiaalministeeriumi poolt 2017. aastal käivitatud pilootprojekt Lastemaja. Selles osutatakse seksuaalselt kuritarvitatud/kuritarvituse kahtlusega lastele psühhiaatrilist, psühholoogilist ning vajadusel ka arstiabi. Laste Maja kontseptsioonist rääkisid ning ruume tutvustasid projektijuht Anna Frank-Viron ning Ann Lind-Liiberg sotsiaalministeeriumist.

Külaskäik toimus seoses Ukraina presidendi Petro Poroshenko visiidiga Eestisse.

 

E-raamat erivajadustega laste vanematele

18.01.2017

Raamat on leitav meie kodulehe jaotuste alt Lapsevanemale ja patsiendile/Terviseteave/Patsiendi infomaterjalid.

Vaadake ka siit (vajutage pildile)

Viirushaiguste tõttu on Tallinna Lastehaigla külastajatele suletud

05.01.2017

Tallinna Lastehaigla infektsioonikontrolli komitee annab teada, et alates 6. jaanuarist 2017 on kogu haigla külastajatele suletud seoses gripi jt ägedate viirushaiguste leviku sagenemise tõttu.

Pakke haiglas viibivatele lastele võtab vastu haigla informatsioonitöötaja iga päev kell 8-20.