Uudised!

Rahvusvaheline lastekaitsepäev peeti Tallinna Lastehaiglas lapsesõbralike töötajate autasustamise, Teofrastuse, õhupallide ja rahvatantsuga

01.06.2021Talllinna Lastehaigla tähistas rahvusvahelist lastekaitsepäeva lapsesõbralikuma töötaja laureaate välja kuulutades, töötajatele pidas kõne nukufilmi „Teofrastus“ režissöör ja stsenarist Sergei Kibus ning haiglas olevaid patsiente ootas õhupalliüllatus.
Kell 17 pärastlõunal said lapsed jälgida palatiaknast TTÜ rahvatantsuansambli Kuljus etteastet haiglaõuel, mis tänavuse koroonasulu lõppemise puhul eriliselt helge ja energiline oli.

Lapsesõbraliku töötaja preemiale pandi alus 2004. aastal, väärtustamaks neid haiglatöötajaid, keda tunnustavad nii kolleegid,  lapsevanemad kui lapsed ise. Selleaastased laureaadid olid füsioterapeut Anna Dudkina, endokrinoloogiaõde Svetlana Podsiadlo ja klienditeenindaja Irene Vilibert.
Toreda punkti pani lastekaitsepäevaaktusele rahvusvaheliselt mitmeid auhindu võitnud kogupere nukufilm kass Teofrastusest ja hoolimisest.