Uudised!

Austatud patsiendid, lapsevanemad, arstid!

31.10.2013

Tallinna Lastehaiglale esitati 30.10.2013 ETV eetris olnud uurivas telesaates „Pealtnägija“ mitmeid tõsiseid süüdistusi. Vabandan haigla nimel avalikult kõikide saates olnud patsientide ja nende vanemate ees. 

Haigla juhtkond suhtub saates käsitletud probleemidesse suure tõsidusega ning hetkel tegeleme nende juhtumite analüüsimisega, seda nii ravi professionaalsuse kui ka arsti ja patsiendi suhtluse osas.

Meie eesmärk on selgitada välja antud juhtumite puhul nõrgad kohad raviprotsessis, et edaspidi vältida ravivigu ning möödarääkimisi arsti ja patsiendi omavahelises suhtluses. Mul on siiralt kahju, kui lapse haiglaravi lõppeb pettumuse ja arusaamatustega. Loodan, et selliseid juhtumeid tuleb tulevikus ette üliharva kui üldse. Oleme meie haigla nimetanud lapsesõbralikuks haiglaks ja tahame selle egiidi all jätkata ka edaspidi.

Tallinna Lastehaigla personal annab endast jätkuvalt parima, et patsiendid ja nende vanemad tunneksid end meie juures turvaliselt. Iga patsient väärib meie arstide parimaid oskusi, teadmisi ja pühendunud abi. Kõik, kes haiglasse tulevad murega, peavad saama sellele leevendust.

 

Lugupidamisega

Katrin Luts
Juhatuse esimees