Uudised!

Uus kõnekeskus lihtsustab arsti vastuvõtule registreerimist

14.06.2013


14. juunil avati Tallinna Lastehaigla ja Kesklinna Lastepolikliiniku ühine kõnekeskus telefoninumbriga 697 7200. Lapsevanematel on valida Mustamäel ja kesklinnas asuvate eriarstide vastuvõttude vahel. Korraga mahub ootejärjekorda 9 inimest, kõned salvestatakse.
 
Klienditeeninduse juhataja Mari Aua
„Kogu registratuuride telefoniteenindus on nüüdsest kõnekeskuse töötajate kanda,“ ütleb Mari Aua, Tallinna Lastehaigla klienditeeninduse juhataja. „Teiseks uuenduseks on kaasaegne kõnehaldustarkvara, mis annab täpse ülevaate kõnejärjekordadest ning aitab patsientide paremaks teenindamiseks registratuuritöötajate arvu planeerida.

Kahjuks on arstiaegade hulk siiski piiratud ning uute numbrite saabudes kuu alguses on taas oodata pikemaid kõnejärjekordi. Palume patsientidel liinile pääsedes rahulikult oodata.“

Endiselt saavad vanemad arstiaega kinni panna ka lastehaigla ja kesklinna polikliiniku registratuuris, kus registraatoril on aega pühenduda patsiendile, sest samaaegselt ei ole vaja tegeleda kohalolijate ja telefonil helistajatega.

 

Kuljuse rahvatantsupidu lastehaigla hoovil

01.06.2013

On toredaid traditsioone, mis ei muutu: 1. juuni, rahvusvahelise lastekaitsepäeva puhul tantsis Tallinna Lastehaigla hoovil taas rahvatantsuansambel Kuljus, sedapuhku juba 31. korda!
Tervemad lapsed said etendusest osa õues, teised vaatasid pidu haigla kuue korruse akendest.

 

Läheneva juubeli puhul esitleti ansambli rajaja, Salme Valgemäe tantse, sh "Karlssonit" ja "Päeva rannal", mille publik vaimustunult vastu võttis, ja klassikalisi rahvatantse igast Eesti nurgast.

Kuljus saab järgmise aasta 17. mail 65 aastat vanaks, selles on tantsinud mitu põlvkonda tehnikaülikooli üliõpilasi.