Uudised!

Tallinna Lastehaigla jõuluhommikul tehti teatavaks aastapreemia laureaadid 2015

23.12.2015

Eraettevõtjast annetaja Tiit Kõuhkna on majanduse langustrendide kiuste jätkanud lastehaigla parimate arstide ja õdede fondi panustamist, selleaastasel jõuluhommikul said lastehaigla parimad tiitli ja rahalise preemia juba 13. aastat.

Parim lastehaigla arst 2015 on psühhiaatriateenistuse juhataja Anne Kleinberg, kelle üks selle aasta panus on Laste Vaimse Tervise Keskuse avamisega seotud. Samas on tema haare on laiem ja ulatub eriala arendama terves riigis. 

Parimaks noorarstiks on Peterburi juurtega,  haiglale ning erialale uut hingamist toonud kõrva-nina-kurgutohter Andrei Antonov, kõrgelt hinnatud ka patsientide seas.

Parimaks õeks valiti 30 aastat neuroloogiaosakonnas töötanud, uurimistöödes osalev, pühendnud ning "tööga abielus" Ljubov Proštšalõkina ning parimaks noorõeks vastsündinute ja imikute osakonna õde Darja Ahmarova, kes saab hakkama mis tahes õendusvastutust nõudva ülesandega osakonnas.

Preemiakomisjoni esimees Merike Martinson ütles, et sel aastal oli komisjoni ees eriti raske ülesanne teha valikuid õe ning noore arsti kategoorias, sest kaalukausil oli palju väga häid kandidaate korraga.

Kaunite kunstide metseenina oli Tiit Kõuhkna hoolitsenud ka jõuluhommiku muusikalise poole eest. Palasid Bachist Pärdi ja Uiboni esitasid Mari-Liis Uibo viiulil ja kontratenor Ka Bo Chan.