Uudised!

Haigla töökorraldus eriolukorra järel

24.05.2020Oleme taastanud haigla statsionaarse ja päevaravi ning suurendanud ambulatoorsete vastuvõttude hulka. Jätkuvad kriisiaegsed terviseturvanõuded.
Haigete erakorraline vastuvõtt toimub 24/7. Ägedate haigustunnustega patsientidel palume siseneda ainult erakorralise vastuvõtu (EMO) uksest, mis on avatud kõikidel päevadel ööpäev läbi.
Ka kõigil traumapatsientidel palume esmalt pöörduda EMOsse, et täita tervisedeklaratsioon. Seejärel sisenete traumapunkti õueuksest, vajutades uksekella (palume oodata, kuni teile avatakse).
Ambulatoorsed ning plaanilised haiglaravi patsiendid sisenevad polikliiniku uksest. Uksel palutakse vastata tervisedeklaratsiooni küsimustikule seoses võimaliku nakatumisega koroonaviirusesse ning patsiendile ja saatajale ulatatakse kirurgiline mask.
Vastuvõtul/uuringutel võib last saata vaid üks täiskasvanu, teisi lapsi ja pereliikmeid mitte kaasa võtta.

 

Mõned ambulatoorsed visiidid on võimalusel ning lapsevanemate nõusolekul muudetud kaugvisiitideks elektrooniliste kanalite kaudu. Kui Teil on broneeritud ambulatoorse visiidi aeg ning otsustate loobuda, andke sellest palun teada telefonl 697 7200 või meiliaadressil loobu@lastehaigla ee.

Alates 13. märtsist kehtib patsientide külastuskeeld ning on lõpetatud patsientidele mõeldud pakkide vastu võtmine. Haigla sissepääsud, peale erakorralise vastuvõtu ukse, suletakse kell 16.00 tööpäevadel ning nädalavahetusteks.
Piirangute eesmärgiks on kaitsta patsiente ja vähendada personali haigestumise võimalust.
Palume mõistvat suhtumist ja jälgida edasisi teadaandeid.


Lugupeetud lapsevanemad/hooldajad
Haiglaravilt koju kirjutatud lastele saate järgi tulla tööpäeviti (E-R) kell 8.00-16.00, sisenedes polikliiniku uksest. Nädalavahetustel (L, P) ja riiklikel pühadel ning tööpäeviti pärast kella 16.00 tuleb siseneda EMO uksest.
Küsimustikku (tervisedeklaratsiooni) saate vaadata ja välja trükkida siit